Reklama:

Truskawkowe doznania z powodu jednej zguby.

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Truskawkowe doznania z powodu jednej zguby.

ojoimages

Truskawki

Zawsze, gdy nadchodzi lato ogarnia mnie niepohamowana ochota na truskawki. Robię sobie wtedy ucztę smakosza, taką jednoosobową. Lubię je jeść w samotności, lecz nie zawsze mam ku temu warunki, gdyż w moim domu jest zawsze pełno ludzi.

Reklama:

Wyszłam z Maksem (moim psem) na spacer. Po chwili nawet się nie zorientowałam, że Maks nagle znikł. Zaczęłam wydzierać się na pół osiedla w poszukiwaniu mojego pupilka, nie mając już sił krzyczeć „ Maks! Maks!!! Piesku, gdzie jesteś?”

 

Nagle za moimi plecami usłyszałam głośny krzyk „Hauuu, hauuu, JESTEM!” Przyznam, że o mało nie dostałam zawału.

 
- Kim jesteś i dlaczego stroisz sobie ze mnie żarty, gdy ja pełna rozpaczy szukam mojego Maksa?
- No to już znalazłaś! Oto jestem!
- Chłopie! Psa mojego szukam, a nie jakiegoś wariata, co udaje mojego zaginionego czworonoga.
- Ja jestem Maks. Naprawdę! Tak mam na imię, tylko nie jestem psem. Ale szczekać też potrafię. Chodź pójdziemy na krótki spacer. Opowiesz mi o sobie. Marzena, prawda?
 
 

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Chcemy poznać Twoją opinię!
Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. ...
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
Reklama:
Reklama: