Reklama:

Sposób na narciarskie kontuzje

21-02-2011,
Juicy Marketing Sp. J., informacja prasowa

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Sposób na narciarskie kontuzje

ojoimages

Jazda na nartach

Narty to sport sezonowy, uprawiany przez wielu amatorów. Brak regularnego treningu a także nadmiar brawury to najczęstsze przyczyny kontuzji na stoku. Pojawiające się na rynku profesjonalne sprzęty do szusowania po stokach, coraz bardziej śrubują maksymalną prędkość jazdy. Ułatwiają także trudną do opanowania dla początkujących technikę zakręcania. Jeżeli zatem nowicjusz ulegnie złudzeniu, że potrafi jeździć i poczuje się zbyt pewnie – kontuzję mamy jak w banku.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Chcemy poznać Twoją opinię!
Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. ...
Biegacze i biegaczki
Czy są na tym forum jakieś biegaczki i biegacze?
gość
sklep z dowozem do domu w Krakowie
Macie jakiś sprawdzony sklep z żywnością z dowozem do domu w Krakowie?
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
Reklama:
Reklama: