Reklama:

Polio wraca i atakuje!

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Polio wraca i atakuje!

Panthermedia

Bakteria

Choroba Heinego-Medina (pod taką nazwą występuje w Polsce lub ostre nagminne porażenie dziecięce) wywołana jest przez wirus o nazwie polio, który przenoszony jest drogą wziewną. Pokarmową lub z zakażonymi przedmiotami. Nazywany jest on „cichym intruzem” gdyż wdziera się do organizmu i sieje w nim ogromne spustoszenie.

Około 20 lat temu ogłoszono zwycięstwo w walce z wirusem polio. Niestety doniesienia z ostatnich miesięcy pokazują, że wirus ten powrócił i znów atakuje w różnych częściach Świata.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Chcemy poznać Twoją opinię!
Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. ...
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
Reklama:
Reklama: