Reklama:

5 sposobów na randkę na odległość

13-08-2020,
Zofia Matuszczyk

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

5 sposobów na randkę na odległość

shutterstock

Randka

Związek na odległość. Dla wielu jest to coś niewyobrażalnie trudnego, coś, w co nie byliby się w stanie zaangażować. Mimo to takich par jest bardzo wiele. Jeśli już jesteśmy w takim związku, wiemy, jak ciężko czasem bywa utrzymać wszystko w ryzach. Czas poświęcany naszej drugiej połówce jest tym, co pozwala na utrzymanie i rozwój relacji. Warto więc ten czas wygospodarować i spędzać z ukochaną osobą, nawet jeśli ma to być jedynie spotkanie on-line. A wbrew pozorom randka przez Internet wcale nie musi być nudna!

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Chcemy poznać Twoją opinię!
Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. ...
Biegacze i biegaczki
Czy są na tym forum jakieś biegaczki i biegacze?
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
Reklama:
Reklama: