Reklama:

Spraw, aby Dzień Matki był wyjątkowy

Planet PR, informacja prasowa, zdjęcia: ojoimages

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

Spraw, aby Dzień Matki był wyjątkowy

ojoimages

Mama z córką

Najpiękniejszym prezentem jaki możemy ofiarować mamie z okazji Dnia Matki to wspólnie spędzony czas. Przynajmniej w tym świątecznym dniu powinniśmy spróbować odciągnąć ją od codziennych spraw i pokazać jak bardzo doceniamy jej opiekę i wsparcie. Pomysłów na zorganizowanie miłego popołudnia jest wiele: można zaprosić mamę do kina, teatru, zarezerwować stolik w dobrej restauracji, czy wybrać się na długi spacer, na który tak rzadko ma czas. Możemy także zaplanować rodzinną wycieczkę. Zmiana otoczenia z pewnością pozwoli zapomnieć o troskach i kłopotach szarej codzienności.

Reklama:

Wycieczki tematyczne

Do Dnia Matki zostało jeszcze kilka dni, mamy więc czas na zaplanowanie zwiedzania któregoś z malowniczych miast. Może warto zabrać mamę do malowniczego Kazimierza Dolnego, Zamościa lub Tarnowa, które zachwycają renesansową architekturą.

Celem wycieczki mogą być wspaniałe zabytki starego Krakowa, Wrocławia, Bydgoszczy, czy innych miast oferujących bogaty wachlarz atrakcji turystycznych. „Wybierając kierunek podróży można zapoznać się wcześniej z planowanymi wydarzeniami jak koncerty, festiwale, wernisaże, które dodatkowo mogą urozmaicić program wycieczki. Wspólny wyjazd i odkrywanie uroków miast może być świetną zabawą dla całej rodziny” mówi Joanna Muszyńska.

Naturalnie

Odpoczynek na łonie natury będzie doskonałą alternatywą dla tych, którzy poszukują odpoczynku od zgiełku miasta. Kontakt z przyrodą pozwoli na wyciszenie się i złapanie dystansu do codziennych spraw. To też okazja żeby rodzina mogła się do siebie zbliżyć i poświęcić sobie nawzajem więcej uwagi. Dla aktywnych mam możemy zaplanować wycieczkę rowerową lub wypad w góry. Coraz większą popularnością cieszy się nordic walking – forma marszu z kijkami, który może być ciekawym sposobem na zwiedzanie zielonych szlaków.

  

Uwieńczeniem aktywnego dnia może być ognisko i wspólne śpiewanie piosenek biwakowych. Z pewnością niejednej mamie przypomni czasy harcerstwa lub młodzieńczych wyjazdów pod namiot.

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Chcemy poznać Twoją opinię!
Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. ...
Biegacze i biegaczki
Czy są na tym forum jakieś biegaczki i biegacze?
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
gość
Jak kupować buty
Przeczytaj komentowany artykuł: Jak kupować butyUwielbiam buty, buciki, sandałki i wszelkie możliwe pantofle. Nie ma nic lepszego niż ładny bucik leżący na stopie. Szkoda tylko że tak drogie są te na...
Reklama:
Reklama: