Reklama:

Poznam Cię po butach...

Aleksandra Miler

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

Poznam Cię po butach...

shutterstock

Bieganie

..., gdziekolwiek będziesz. Mając je na stopach, nie odczuwamy bezpośrednio piachu, żwiru i innego rodzaju podłoża. Czy ktoś w dzisiejszych czasach potrafi wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez butów?

Reklama:

Ludzie - celowo nie wspominam tylko o kobietach, gdyż również znam kilku mężczyzn, którzy w swojej garderobie posiadają kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt par butów. Chodząc tylko w ulubionych.

Czy ilość przewyższa jakość? Niekoniecznie. To, co zakładamy na nogi, musi być wygodne i tym samym zdrowe dla kręgosłupa. Czy Tobie zdarzyło się zakupić buty, tylko ze względów estetycznych? Bo były ładne, prawdopodobnie też trendy albo spodobały Ci się takie, jak miała koleżanka? Pamiętajmy, że przy wyborze butów warto stawiać na wygodę ich użytkowania.

W dni, kiedy temperatura na dworze wynosi powyżej dwudziestu kilku stopni Celsjusza nogi czasem puchną i poprzez to nietrudno o otarcia. .

...latem w wielkim mieście

Dobrze dopasowane obuwie to przede wszystkim nasza satysfakcja. Na codzienne bieganie po ulicach sprawdzą się balerinki. Drobna stopa będzie bardzo ładnie wyglądała w mocniej wyciętych przy palcach, natomiast szerszą stopę optycznie wysmuklą balerinki bardziej zabudowane.

...latem nad morzem

Na plażach, na całym świecie królują japonki. Są bardzo wygodne, jednak też każda para jest inna, jak każda stopa. Podeszwa obuwia może być plastikowa, słomkowa, piankowa albo materiałowa. Niezależnie jaką wybierzesz zwróć uwagę, aby pięta, bądź palce nie wychodziły poza jej powierzchnię.

fot. ojoimages

...latem w górach

Wycieczki górskie wymagają od nas większego przygotowania. But powinien być wodoodporny, mieć dobrą przyczepność do podłoża. Dobrze, gdy wewnętrzna wyściółka ułoży się do anatomii stopy właściciela obuwia, które nazywane są trekkingowym.

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

Biegacze i biegaczki
Czy są na tym forum jakieś biegaczki i biegacze?
gość
sklep z dowozem do domu w Krakowie
Macie jakiś sprawdzony sklep z żywnością z dowozem do domu w Krakowie?
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
gość
Jak kupować buty
Przeczytaj komentowany artykuł: Jak kupować butyUwielbiam buty, buciki, sandałki i wszelkie możliwe pantofle. Nie ma nic lepszego niż ładny bucik leżący na stopie. Szkoda tylko że tak drogie są te na...
Reklama:
Reklama: