Reklama:

Odchudzająca droga do lata

Aleksandra Miler

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Odchudzająca droga do lata

ojoimages

Spacer w lesie

Chcesz wyglądać jak Penelope Cruz? Być piękną, smukłą, podziwianą przez miliony? Możesz - to nic trudnego. Jest wiosna. Wielkimi krokami nadchodzi lato, a Ty pragniesz kusić każdego swoim ciałem…, dlatego zaplanowałaś rygorystyczną dietę. Zaprzestaniesz jeść z dnia na dzień, a jeśli już będziesz głodna to zaserwujesz sobie jeden, bądź dwa wafle ryżowe, ewentualnie jeszcze jabłko.

Reklama:

Zaczniesz pić tylko wodę i herbatki oczyszczające organizm z toksyn, więc nie zapomnij, żeby uprawiać sport. To niezwykle ważny element odchudzania. Powyższe składniki Twojej nowej diety, pomogą Ci znaleźć się w kręgu modelek – zakochanych w swoim przerażająco szczupłym ciele - anorektyczek i bulimiczek. Jesteś na to gotowa? Jeśli tak – czytaj dalej. Jeżeli nie czujesz się pewna tego, suń wzrokiem po kolejnych słowach, abyś nigdy więcej, nawet przez jedną, szaloną sekundę nie pomyślała o jakiejkolwiek diecie cud!

Sprawa anoreksji i bulimii nie dotyczy jedynie nastolatek, którym wydaje się, że tylko dzięki szczupłemu ciału poznają nowych, niejednokrotnie bogatych znajomych, a chłopcy będą rywalizowali i nosili je na rękach. Najważniejsze to określić, gdzie zaczyna się początek wyścigu do „ideału” i niezadowolenia z własnego „ja”.

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Chcemy poznać Twoją opinię!
Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. ...
Reklama:
Reklama: