Reklama:

Niebezpieczne dla zdrowia oraz życia metody odchudzania

Niebezpieczne dla zdrowia oraz życia metody odchudzania

Panthermedia

Odchudzanie

Coraz więcej osób próbujących pozbyć się zbędnych kilogramów (nadwagi) sięga po różnego rodzaju nieznane im i niesprawdzone diety oraz metody odchudzania. Nie zawsze są one zdrowe dla naszego organizmu, a co gorsza zdarza się, że są niebezpieczne. Niewłaściwego odchudzanie może prowadzić do uszkodzenia wielu narządów, a w skrajnych przypadkach także do śmierci. Kiedy powinniśmy zaniechać odchudzania? Czy niewłaściwe odchudzanie stanowi zagrożenie dla naszego zdrowia?

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Chcemy poznać Twoją opinię!
Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. ...
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
Reklama:
Reklama: