Reklama:

Nasza niania jest agentem

Aleksandra Miler

Ten tekst przeczytasz w 1 min.

Nasza niania jest agentem

Best film CO

Nasza niania jest agentem

Bob Ho to agent CIA, natomiast jego maską codzienności jest importer długopisów. Bohater zakochuje się w pięknej sąsiadce. Lubią razem spędzać czas.

Dla niej chce zostawić szpiegostwo. Pewnego dnia Bob zajmuje się trzema niesfornymi dzieciakami obiektu swoich westchnień. Początkowo nie darzą go sympatią, bo ma ugładzone włosy niczym bohaterowie z filmu „Zemsta frajerów”, a ponad to Bob nosi okulary i chodzi w wytartych ubraniach.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Chcemy poznać Twoją opinię!
Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. ...
Biegacze i biegaczki
Czy są na tym forum jakieś biegaczki i biegacze?
gość
sklep z dowozem do domu w Krakowie
Macie jakiś sprawdzony sklep z żywnością z dowozem do domu w Krakowie?
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
Reklama:
Reklama: