Reklama:

Korzyści płynące z lenistwa

mgr Awa Fijołek

Ten tekst przeczytasz w 6 min.

Korzyści płynące z lenistwa

medforum

Odpoczywający mężczyzna

Tak zwane „lenistwo” ma raczej pejoratywny wydźwięk. Często kojarzyć się może z miałkością, bylejakością, zaniedbaniem, brakiem kompetencji, pasożytnictwem… Zasadniczo odbierane jest jako cecha negatywna, choć bez wątpienia chwile bezczynności zdarzają się każdemu, przynajmniej zdecydowanej większości z nas. Ale czy rzeczywiście należy potępiać każdy pojedynczy akt odpuszczenia sobie codziennych obowiązków? Oczywiście nie chodzi o to, aby spędzić całe życie siedząc na kanapie, ale… przerwa czy zwolnienie codziennego tempa może przynieść bardzo pozytywne efekty. 

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

Biegacze i biegaczki
Czy są na tym forum jakieś biegaczki i biegacze?
gość
sklep z dowozem do domu w Krakowie
Macie jakiś sprawdzony sklep z żywnością z dowozem do domu w Krakowie?
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
gość
Jak kupować buty
Przeczytaj komentowany artykuł: Jak kupować butyUwielbiam buty, buciki, sandałki i wszelkie możliwe pantofle. Nie ma nic lepszego niż ładny bucik leżący na stopie. Szkoda tylko że tak drogie są te na...
Reklama:
Reklama: