Reklama:

Kiedy mówimy o kacu i jakie są na niego najlepsze domowe sposoby?

Kiedy mówimy o kacu i jakie są na niego najlepsze domowe sposoby?

medforum

Woda w butelkach

Prawie u każdego po zakrapianej imprezie dochodzi do pojawienia się różnego rodzaju nieprzyjemnych objawów, nazywane są one przez nas kacem. Powodują, że nie jesteśmy w stanie uczyć się, pracować a wykonanie najprostszej nawet czynności w domu przysparza nam problemów. Nie sprawdza się zatem przysłowie, że „ Na kaca najlepsza jest praca” czy „Czym się strułeś tym się lecz”.  W związku z objawami, które utrudniają nam życie szukamy domowych sposób na pozbycie się kaca.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

Biegacze i biegaczki
Czy są na tym forum jakieś biegaczki i biegacze?
gość
sklep z dowozem do domu w Krakowie
Macie jakiś sprawdzony sklep z żywnością z dowozem do domu w Krakowie?
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
gość
Jak kupować buty
Przeczytaj komentowany artykuł: Jak kupować butyUwielbiam buty, buciki, sandałki i wszelkie możliwe pantofle. Nie ma nic lepszego niż ładny bucik leżący na stopie. Szkoda tylko że tak drogie są te na...
Reklama:
Reklama: