Reklama:

Co nam daje coaching?

Ten tekst przeczytasz w 6 min.

Co nam daje coaching?

Panthermedia

Szkolenie w biurze

Coaching jako nowa metoda pracy nad kompetencjami, ma zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Bazuje ona przede wszystkim na aktywnej relacji między coachem, a osobą chcącą nabyć nowych umiejętności czy kompetencji. Sposób dochodzenia do praktycznych umiejętności różni się jednak od standardowego procesu edukacyjnego, gdyż zakłada, że cały proces dochodzenia do zamierzonego celu, zależy tylko i wyłącznie od samego zainteresowanego. Jest to więc metoda pracy, dzięki której możemy przebudować schematy radzenia sobie tak, by osiągnąć zamierzone cele.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Chcemy poznać Twoją opinię!
Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. ...
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
Reklama:
Reklama: