Reklama:

Być najlepszym - czyli co wiemy o dopingu?

Ten tekst przeczytasz w 6 min.

Być najlepszym - czyli co wiemy o dopingu?

medforum

Ćwiczenia na siłowni

Doping w sporcie jest zjawiskiem znanym od wieków, pomimo tego, iż już w starożytnej Grecji wszelkie oszustwa na Igrzyskach były surowo karane. Dzisiejsza medycyna, wychodząc naprzeciw potrzebom ludzi z różnymi schorzeniami, poddaje różne pomysły sportowcom, by podnieść swoją wydolność, wytrzymałość i siłę w drodze po zwycięstwo. Światowa Agencja Antydopingowa jest autorem regulacji prawnych, które w jasny sposób określają, jakie substancje farmakologiczne, są zabronione, by rywalizacja sportowa była „czysta”.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

Biegacze i biegaczki
Czy są na tym forum jakieś biegaczki i biegacze?
gość
sklep z dowozem do domu w Krakowie
Macie jakiś sprawdzony sklep z żywnością z dowozem do domu w Krakowie?
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
gość
Jak kupować buty
Przeczytaj komentowany artykuł: Jak kupować butyUwielbiam buty, buciki, sandałki i wszelkie możliwe pantofle. Nie ma nic lepszego niż ładny bucik leżący na stopie. Szkoda tylko że tak drogie są te na...
Reklama:
Reklama: