Reklama:

Batonik? Nie, dziękuję!

Informacja prasowa: ConTrust

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

Batonik? Nie, dziękuję!

ojoimages

Śniadanie

Tak właśnie odpowiedziało 63% kobiet, które w pracy ze swojej diety chciałoby wyeliminować słodycze. Panie, mimo że narzekają na nadmiar obowiązków oraz nieustanny pośpiech i brak czasu, w pracy jedzą minimum dwa posiłki, pamiętają o urozmaiconej diecie oraz częściej niż mężczyźni unikają smażonych i tłustych potraw. To podstawowe, ale nie jedyne, różnice w podejściu do odżywiania się w pracy pomiędzy kobietami a mężczyznami.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Styl życia

KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Chcemy poznać Twoją opinię!
Cześć! 🌟 Chcielibyśmy jako Redakcja Serwisu poznać Twoją opinię na temat tworzonych przez nas treści: newsów, porad i artykułów pochodzących spod pióra lekarzy, a także copywriterów medycznych. ...
Bol pleców
Hej, mam bardzo silne bóle pleców od siedzenia, możecie mi podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinnam wykonywać na wzmocnienie dolnego odcinka kręgosłupa?
gość
Komentarze do: Sok z granata - eksplozja witamin
Przeczytaj komentowaną treść: Sok z granata - eksplozja witaminOstatnio znalazłam sok niby z granatów, a gdy się skład przeczyta to 2% samego soku reszta to jabłkowy i inne. I jak tu ufać nazwie?
Reklama:
Reklama: