REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Ja jestem zadowolona z easywalker harvey3, mamy w wersji premium. Wózek jest naprawdę funkcjonalny i wygodnie się go używa, a testowaliśmy ich naprawdę sporo. Nie zajmuje dużo miejsca po złożeniu, dlatego spokojnie mieści się w bagażniku samochodu, waży niewiele (sama daję radę wnieść go na piętro), design też ma fajny, mamy w kolorze sapphire blue.
5 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
/ gość
Ja na lepsze trawienie dawałam od urodzenia córci probiotyk. Taki już dla noworodków, FFbaby. Flora jelitowa ma wtedy lepszy skład i korzystnie wpływa na pracę brzuszka. Również na budowanie odporności. Mi probiotyk położna doradziła.
5 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
/ gość
Dzień dobry, Moje Drogie. Wiemy, że integracja w przypadku każdego dziecka z niepełnosprawnością - fizyczną, intelektualną, psychiczną - powinna być możliwie najszersza; wszyscy jesteśmy ludźmi. Jednak z uwagi na to, że część dzieci z drugim, lub trzecim rodzajem niepełnosprawności zachowuje się niekiedy w niebezpieczni sposób - bije, gryzie, itp.), nieraz mimo terapii i nieraz zupełnie niesprowokowana, czy i tak integracja jest możliwa? Nie chcę nakłaniać do chodzenia na łatwiznę i izolacji takich dzieci - bo im trzeba jakoś pomóc. Ale inne dzieci też nie mogą być przez takie zachowania poszkodowane - powtarzam, mówię tu o zachowaniach niesprowokowanych (no bo w przypadku tych sprowokowanych zawodzi bardziej złe wychowanie tego drugiego dziecka). Nawet tu na forum ktoś opisywał pewien przypadek z takim dzieckiem. Co będzie, jeśli przez owe zachowania ucierpią inne osoby niepełnosprawne, bo ich niepełnosprawność mogłaby się pogłębić przy odrobinie nieszczęścia? Znam dwa przypadki - po jednym z dwóch różnych szkół - uczniów niepełnosprawnych akurat fizycznie, gdzie doszło do takiego przykrego zajścia między nimi i uczniów z jakąś niepełnosprawnością psychiczną/intelektualną. Jak należałoby takie konflikty rozwiązywać?
3 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
/ gość
czy ta promocja w DOZie to jakaś stała akcja? Zamówiłam mleko w sklepie internetowym ale jest jakiś problem i musze pilnie szukać stacjonarnie
3 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
/ gość
REKLAMA:
REKLAMA: