Reklama:

Rarytasy z ciucholandowej szafy

Karolina Grzechowiak

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Rarytasy z ciucholandowej szafy

ojoimages

Kobieta

Prawie każda kobieta wstając rano stwierdza, że nie ma się w co ubrać. Obiecuje sobie zakupy, lecz nie zawsze są na to fundusze. Ja rozwiązałam ten problem. Za cenę nowej bluzki mam górę wyszukanej i oryginalnej odzieży.

Reklama:

Wchodzę do ciucholandu i od razu widzę blask olśniewającego złotego sweterka. Dotykam go niczym kolekcjoner, łapię by móc go zdobyć. Tak już teraz jest tylko mój !. Śpiesznie przedzieram się przez resztę załadowanych po brzegi wieszaków. W zasięgu mojego wzroku pojawia się kolejka kobiet do przymierzalni ciągnąca się bez końca.

Dłuższa chwila niepewności, ścisk w żołądku, uczucie jakby serce miało zaraz wyskoczyć ... Tak, tak, tak, euforia sięga zenitu, to jest właśnie to !! Od razu widać w lustrze uśmiech sięgający od ucha do ucha. Mój rozmiar, leży idealnie, wyglądam w nim ekstrawagancko. Jeszcze kilka zerknięć w lustro i swobodnie przemieszczam się w kierunku kasy krokiem zdobywcy. Płacę ... wysypując kilka złotych monet na ladę.

Po wejściu do domu, zastanawiam się gdzie zmieszczę swoją nową zdobycz. Wszystkie szafy upchane po same brzegi, kufry z butami i torebkami sięgają już prawie po sufit. A kto powiedział, że w ciucholandzie są tylko stare, zniszczone ubrania dla ludzi biedniejszych ?! Uwielbiam second - handy w nich można znaleźć takie rarytasy, że nikt nawet nie pomyślałby, że to odzież „za grosz”.

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Kobieta

gość
własny salon fryzjerski?
W końcu chcę pójśc na swoje i załozyć własny salon fryzjerski, klientki już mam :) pytanie do profesjonalistów jakie marki sprzetu się wam sprawdziły. Niestety nie byłam zadowolona z tego co mieiśmy ...
gość
pijecie energetyki?
Zdarza Wam sie pić energetyki typu tiger? Mi ostatnio często, kończyłam ważny projekt a jakoś za kawąnie przepadam, zresztą nie czuję zeby na mni ejakoś super mocno działała a po takim napoju mogę pr...
Reklama:
Reklama: