Reklama:

Kupujemy strój kąpielowy

Karolina Grzechowiak

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

Kupujemy strój kąpielowy

medforum

Lato

Lato to czas wakacji i odpoczynku. Spędzanie dni na plaży w upały działa na nas odprężająco. Jak każda kobieta musimy zadbać o swój wygląd. Chcemy wyglądać oszałamiająco, więc powinnyśmy pamiętać o odpowiednim dla naszej sylwetki stroju kąpielowym.

Reklama:

Każda z nas jest inna

Ze względu na to, że każda kobieta ma inną figurę dobranie odpowiedniego stroju może nie być takie łatwe. Przede wszystkim liczy się nasza wygoda. Stroje nie powinny ograniczać naszych ruchów.

Na sportowo czy seksownie?

Jeśli potrzebujemy stroju sportowego, najlepszym wyborem będzie strój jednoczęściowy. Doskonale przylega do naszego ciała i nie będzie krępował naszych ruchów podczas pływania.

Natomiast, jeśli chcemy wyglądać seksowanie na plaży powinnyśmy ubrać nieco bardziej wyszukany kostium. Różnego rodzaju wycięcia, wcięcia, paseczki jak również cekiny i innego rodzaju błyskotki dają oszałamiający efekt. Dodatkowym plusem strojów kąpielowych jest to, że doskonale maskują nasze niedoskonałości.

Małe i duże piersi – to nie problem...

Kobiety z małymi piersiami mogą wybrać kostiumy z miseczką push-up. Podnoszące i powiększające wizualnie biust. Dobór koloru też jest istotny. Małe piersi będą wyglądały na większe, jeśli górna część stroju będzie jaśniejsza od dolnej.

fot. ojoimages

Natomiast kobiety z dużymi piersiami powinny wybrać strój bardziej masywny. Miseczki stanika jak i ramiączka powinny unosić ciężar piersi. Pomocne będą wzory pionowe, różnego rodzaju marszczenia, zdobienie oraz ciemne kolory, które optycznie zmniejszą piersi.