Reklama:

Internet w świecie kobiet

Natalia Heczko

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Internet w świecie kobiet

ojoimages

Praca zdalna

Fakt, że Internet stał się integralną częścią naszego życia już nikogo nie dziwi. Czasem jednak zdarza się tak, że mimo iż wiemy jak się poruszać w sieci to jednak błądzimy gdzieś po omacku nie wiedząc do końca czego szukamy. A jest czego szukać. Newsy, plotki, ploteczki, nowinki... kogóż z nas nie interesują? Ale Internet to także doskonałe narzędzie do nawiązywania znajomości, znajdowania pracy, pozyskiwania potrzebnych informacji czy szukania porad. Zarówno kreatywna bizneswoman jak i troskliwa matka, szczęśliwa mężatka czy spełniona singielka znajdą tutaj coś dla siebie.

Reklama:

Wbrew ogólnie panującemu stereotypowi, wykreowanemu zresztą głównie przez męską część naszego społeczeństwa, spotkanie kobiety z techniką wcale nie musi nieść za sobą katastrofy. Wystarczy tylko opanować sztukę skutecznego wyszukiwania informacji w którejś ze znanych wyszukiwarek i już Internet stoi przed nami otworem. Możemy przeszukiwać całą książkę kucharską szukając jednego przepisu lub wertować opasłe strony książki telefonicznej w poszukiwaniu hydraulika i to takiego, który świadczy usługi w naszym mieście. A wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę hasło którego szukamy i nacisnąć ENTER. W ten prosty sposób wyszukamy np. interesującej nas pracy czy kursów podnoszących kwalifikacje.

Korzystając z dostępu do Internetu możemy ułatwić sobie życie – rezerwując bilety, korzystając z bankowości on-line, płacąc rachunki przez Internet, robiąc tanie zakupy lub wysyłając e-maile, które już po chwili wyświetlane są na monitorze adresata.

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Kobieta

gość
własny salon fryzjerski?
W końcu chcę pójśc na swoje i załozyć własny salon fryzjerski, klientki już mam :) pytanie do profesjonalistów jakie marki sprzetu się wam sprawdziły. Niestety nie byłam zadowolona z tego co mieiśmy ...
gość
pijecie energetyki?
Zdarza Wam sie pić energetyki typu tiger? Mi ostatnio często, kończyłam ważny projekt a jakoś za kawąnie przepadam, zresztą nie czuję zeby na mni ejakoś super mocno działała a po takim napoju mogę pr...
Reklama:
Reklama: