Reklama:

Dekoracje ścienne, czyli jak zmienić swój pokój cz.2

Katarzyna Stolarska

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

Dekoracje ścienne, czyli jak zmienić swój pokój cz.2

Ojoimages

Remont

Oto kolejna odsłona dekoracji ściennych:

Reklama:

Naklejka lub szablon

To kolejny sposób na udekorowanie ściany, w porównaniu do fototapety dzięki specjalnej naklejce na ścianę możemy wyczarować na niej nie widok, lecz po prostu dany wzór, mniej lub bardziej ornamentalny. Kwiat czy zebra wyłaniająca się niemalże zza kanapy potrafi wprawić w zdumienie i ubarwić dane pomieszczenie.

 

Jeden wzór składa się zazwyczaj z kilku samoprzylepnych części, naklejki umieszcza się na ścianie wg. obrazu na opakowaniu, wymaga to nieco precyzji, lecz zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż naklejanie na ścianę fototapety. Jeżeli zaś pragniemy trwalszego ornamentu, możemy zdecydować się na szablon i przy użyciu sprayu, przenieść na ścianę upragniony wzór.

Plakat Jeżeli pragniemy szybko i nowocześnie odmienić nasz pokój, będzie najodpowiedniejszą i wyjątkowo przykuwającą wzrok ozdobą.

Plakat

Jest znakomity dla osób chcących podkreślić swoje zainteresowania, osobowość, styl bycia, dodatkowo daje możliwość operowania słowem, jako środkiem przekazu. Plakat może być rozmaity: filmowy, fantastyczny, bajkowy, a nawet poważny, może także stanowić upamiętnienie jakiegoś ważnego dla nas wydarzenia, zawierać autografy naszych idoli. Wyjątkowo dużo mówi o właścicielu pokoju.

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Kobieta

gość
własny salon fryzjerski?
W końcu chcę pójśc na swoje i załozyć własny salon fryzjerski, klientki już mam :) pytanie do profesjonalistów jakie marki sprzetu się wam sprawdziły. Niestety nie byłam zadowolona z tego co mieiśmy ...
gość
pijecie energetyki?
Zdarza Wam sie pić energetyki typu tiger? Mi ostatnio często, kończyłam ważny projekt a jakoś za kawąnie przepadam, zresztą nie czuję zeby na mni ejakoś super mocno działała a po takim napoju mogę pr...
Reklama:
Reklama: